Przejdź do treści

Czerwieńskiego

Murapol S. A.

Kraków, Czerwieńskiego

Dostępne lokale

Aktualnie w inwestycji Czerwieńskiego jest dostępnych 1 ofert

Nr ofertyPokojeMetrażPiętroCenaRzut
U20588.1 m2parter 5 513 438 zł Więcej
Przeskroluje CIę

Opis inwestycji

Inwestycja Atrium Czerwieńskiego to nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy przy ul. Czerwieńskiego w dzielnicy Prądnik Biały. To jedna z najpopularniejszych lokalizacji, którymi może pochwalić się Kraków. Nowe lokale użytkowe znajdują się na parterze zrealizowanego i w całości zamieszkanego budynku. Tylko 15 minut od centrum miasta oraz w sąsiedztwie licznych inwestycji mieszkaniowych powstały 3 lokale użytkowe w szerokiej gamie powierzchni i układów. Ostatni, największy z nich, znajduje się w ofercie na sprzedaż, jak i z możliwością wynajmu.

Lokal użytkowy wyeksponowany na parterze zrealizowanego budynku z ponad 70 mieszkaniami. Solidną bazę potencjalnych klientów stanowią lokatorzy osiedla. Duża i przeszklona witryna zapewnia optymalne nasłonecznienie lokalu i daje możliwość umieszczenia dobrze widocznej reklamy.

Dostępne metraże

  • W ofercie nowy lokal użytkowy o powierzchni 588 mkw. Jego wnętrze można indywidualnie aranżować i dopasować do specyfiki prowadzonej w nim działalności. Ten nowy lokal użytkowy w Krakowie może być zaadaptowany na potrzeby m.in.: siłowni, klubu fitness.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba lokali użytkowych:
cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Komórki lokatorskie:
przewidziano
Miejsca postojowe:
informacja u dewelopera
Udogodnienia:
informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Powierzchnie lokali użytkowych:
aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy o powierzchni 588 m²

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zrealizowana przy ul. Czerwieńskiego w popularnej dzielnicy mieszkalnej i biznesowej Prądnik Biały. Doskonałe skomunikowanie z centrum miasta – tylko 15 minut od Śródmieścia Krakowa. W sąsiedztwie licznych inwestycji mieszkaniowych – gwarancja stałego napływu klientów. Łatwy dojazd samochodem lub autobusem – dogodne połączenie drogowe z DK7, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

Otoczenie

  • Sklepy i usługi – na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atrium Czerwieńskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 330 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Lewiatan.
  • Edukacja – mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Czerwieńskiego znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 119 im. Janiny Porazińskiej w odległości 120 m, Przedszkole Niepubliczne Galaktyka Dzieci w odległości 170 m, LOKOMOTYWA – Publiczne Przedszkole w Krakowie w odległości 280 m.
  • Tereny rekreacyjne – dla aktywnych zaletą z pewnością będą ścieżki parkowe idealne do uprawiania joggingu czy jazdy na rowerze.
  • Sport – bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Czerwieńskiego w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Komunikacja miejska

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atrium Czerwieńskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Atrium Czerwieńskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Czerwieńskiego.

Oferty, które mogą Cię zainteresować