Przejdź do treści

Browar Kleparz

Fracthon

Kraków, Zbożowa

Dostępne lokale

Aktualnie w inwestycji Browar Kleparz jest dostępnych 2 ofert

Nr ofertyPokojeMetrażPiętroCenaRzut
C-M11250.06 m21 piętro 849 025 zł Więcej
A-M12356.26 m22 piętro 900 160 zł Więcej
Zobacz lokalizację

Opis inwestycji

Browar Kleparz to nowa inwestycja w centrum Krakowa, w wyjątkowej lokalizacji – przy ulicy Zbożowej, tuż obok Nowego Kleparza, nieopodal malowniczej części Starego Miasta. Wizytówką inwestycji jest odrestaurowany, historyczny budynek Browaru Arcyksiążęcego rodziny Habsburgów. Kompleks, uzupełniony o dwa nowoczesne budynki, będzie się składał z 97 mieszkań i 18 lokali usługowych.

Nowo powstałe budynki zostaną połączone podziemnym parkingiem, w którym będzie znajdować się 80 miejsc postojowych oraz 38 komórek lokatorskich. Historyczna część Browaru Kleparz wyposażona będzie w wyjątkową strefę relaksu dla mieszkańców, bawialnię dla dzieci, siłownię oraz salę kinową. Na terenie inwestycji powstaną także lokale usługowe o powierzchni od 31,74 m2 do 214,69 m2. Zróżnicowane wielkości lokali sprawdzą się zarówno pod działalność handlową, usługową, jak i biurową.

Dostępne metraże

  • W ofercie znajdują się nowe lokale użytkowe o powierzchni 192 – 219 mkw. Ich wnętrze można indywidualnie aranżować i dopasować do specyfiki prowadzonej w nim działalności. Ten nowy lokal użytkowy w Krakowie może być zaadaptowany na potrzeby biura, przychodni itp.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba lokali użytkowych:
cała inwestycja składa się z 16 lokali użytkowych
Standard wykończenia:
standard deweloperski lub surowy
Miejsca postojowe:
informacja u dewelopera
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, recepcja, kino

Aktualna oferta

Powierzchnie lokali użytkowych:
dostępne są 3 lokale użytkowe o powierzchni 192 - 219 m²

Lokalizacja inwestycji

Browar Kleparz to nowa inwestycja w centrum Krakowa, w wyjątkowej lokalizacji – przy ulicy Zbożowej, tuż obok Nowego Kleparza, nieopodal malowniczej części Starego Miasta. Wizytówką inwestycji jest odrestaurowany, historyczny budynek Browaru Arcyksiążęcego rodziny Habsburgów. Kompleks, uzupełniony o dwa nowoczesne budynki, będzie się składał z 97 mieszkań i 18 lokali usługowych.

Komunikacja miejska

Przyszli mieszkańcy inwestycji Browar Kleparz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Browar Kleparz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Szpital Narutowicza.

Oferty, które mogą Cię zainteresować