Przejdź do treści

Konopczyńskiego 15

S.M. Pogórze

Kraków, Konopczyńskiego 15

Dostępne lokale

Aktualnie w inwestycji Konopczyńskiego 15 jest dostępnych 2 ofert

Nr ofertyPokojeMetrażPiętroCenaRzut
LU 34139.67 m2parter 1 717 941 zł Więcej
LU 24122.22 m2parter 1 503 306 zł Więcej
Zobacz lokalizację

Opis inwestycji

Prezentowany budynek charakteryzuje się przede wszystkim nowoczesnością, rozumianą nie tylko jako kategorię estetyczną, ale przede wszystkim jako wygodę, gdyż wszystko czego Państwo potrzebują znajduje się na wyciągnięcie ręki. Ogromnie ważna jest dla nas także bliskość natury, dlatego poza zielonym dziedzińcem i pięknym widokiem na bielany z balkonów, a także rewelacyjnym miejscem wypadowym na wycieczki rowerowe, oferujemy Państwu zielone tarasy na dachu, dla wybranych mieszkań i przestronne ogródki dla mieszkań znajdujących się na parterze. Gdyby tego było mało, w promieniu 300m od naszej inwestycji znajdą Państwo nieprzebrane łąki i dziką naturę z górą klasztorną w tle. Przedstawiamy Państwu miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Inwestycja Konopczyńskiego 15 znajduje się na Dębnikach, ul. Konopczyńskiego 15 (6.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez S.M. Pogórze Sp. z o.o.

Dostępne metraże

  • W ofercie znajdują się nowe lokale użytkowe o powierzchni 122 – 140 mkw. Ich wnętrze można indywidualnie aranżować i dopasować do specyfiki prowadzonej w nim działalności. Ten nowy lokal użytkowy w Krakowie może być zaadaptowany na potrzeby biura, przychodni, sklepu itp.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja oczekuje na oddanie do użytkowania
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba lokali użytkowych:
cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Miejsca postojowe:
informacja u dewelopera
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia

Aktualna oferta

Powierzchnie lokali użytkowych:
dostępne są 2 lokale użytkowe o powierzchni 122 - 140 m²

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zrealizowana przy ul. Konopczyńskiego 15 w popularnej dzielnicy mieszkalnej i biznesowej Dębniki (Podgórze). Doskonałe skomunikowanie z centrum miasta – tylko 15 minut od Śródmieścia Krakowa. W sąsiedztwie licznych inwestycji mieszkaniowych – gwarancja stałego napływu klientów. Łatwy dojazd samochodem lub autobusem – dogodne połączenie drogowe, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

Otoczenie

  • Sklepy i usługi – na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Konopczyńskiego 15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 70 m znajduje się Piekarnia, w odległości 90 m znajduje się Fresh Market.
  • Opieka medyczna – dużym atutem inwestycji Konopczyńskiego 15 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum badań klinicznych w odległości 150 m, Centrum Medicover – Kraków Ruczaj w odległości 180 m, LUX MED w odległości 430 m.
  • Tereny rekreacyjne – dla aktywnych zaletą z pewnością będą ścieżki parkowe idealne do uprawiania joggingu czy jazdy na rowerze.
  • Sport – bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Konopczyńskiego 15 w odległości 130 m znajduje się Krakowskie Studio Formy, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Komunikacja miejska

Przyszli mieszkańcy inwestycji Konopczyńskiego 15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Konopczyńskiego 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Chmieleniec.

Oferty, które mogą Cię zainteresować