Przejdź do treści

KW 51 lokale użytkowe

Des Henryk, Anna Dowgier s.j.

Kraków, Kazimierza Wielkiego 51

Dostępne lokale

Aktualnie w inwestycji KW 51 lokale użytkowe jest dostępnych 2 ofert

Nr ofertyPokojeMetrażPiętroCenaRzut
KW53078.00 m2parter 1 391 130 zł Więcej
KW51067 m2parter 1 030 125 zł Więcej
Zobacz lokalizację

Opis inwestycji

KW51 – kawałek Japonii w samym sercu Krakowa

Kultura japońska to kwintesencja siły prostoty, konsekwentnej logiki oraz umiłowania czystej formy… i taka właśnie jest inwestycja KW51. Apartamentowiec, realizowany przy ulicy Kazimierza Wielkiego 51 to swoista oaza spokoju i harmonii w samym sercu tętniącego życiem miasta. Oddajemy przyszłym Właścicielom nieruchomość, która opiera się na zasadach feng shui, tu odnajdą spokój w zgiełku codziennego życia. Mając na względzie swoje iście królewskie naznaczenie, inwestycję KW51 cechuje najwyższa jakość, precyzja i staranność poszczególnych wykończeń.

W inwestycji KW51 zlokalizowanych jest 79 lokali, w tym 77 mieszkań i 2 lokale usługowe. Do budynku przynależy też 75 miejsc postojowych podziemnych, w przestronnej hali garażowej oraz 6 miejsc postojowych na zewnątrz. Budynek posiada siedem kondygnacji. W części wspólnej nieruchomości znajduje się natomiast patio, stworzone na styl ogrodu japońskiego. Lokatorzy znajdą na nim placyk do jogi oraz inne przestrzenie do wspólnej integracji i rekreacji. Zielony dziedziniec to niewątpliwie ogromny atut inwestycji, rzadko pojawiający się w tego typu, miejskich apartamentowcach. Sama fasada budynku natomiast zachwyca prostotą i elegancją. Ciepła nadaje jej z kolei odpowiednie oświetlenie.

Dostępne metraże

  • cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Komórki lokatorskie:
przewidziano
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano miejsca postojowe podziemne oraz nadziemne
Udogodnienia:
winda, patio / dziedziniec

Aktualna oferta

Powierzchnie lokali:
od 67 do 78 m²
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja KW51 jest zlokalizowana w samym centrum miasta – na krakowskiej Krowodrzy. Nowi Lokatorzy apartamentowca przy ul. Kazimierza Wielkiego 51 będą mieli na wyciągnięcie ręki sklepy, apteki, szkoły podstawowe, przedszkola, krakowskie uniwersytety, restauracje, a także miejsca rozrywki i rekreacji. KW51 to miejsce dla osób, które nie lubią tracić czasu w korkach i chcą w pełni korzystać z uroków dużego miasta.

Okolica ul. Kazimierza Wielkiego 51 oferuje wszelkie, niezbędne usługi. W pobliżu znajdują się zarówno sklepy, apteki, gabinety lekarskie, restauracje, cukiernie, jak i miejsca rozrywki. Na wyciągnięcie ręki są również krakowskie uniwersytety, szkoły i przedszkola.

Otoczenie

  • Sklepy i usługi – na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji KW51 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Anmarket owocowy ogród, w odległości 140 m znajduje się Awiteks, w odległości 170 m znajduje się Delikatesy Królewskie.
  • Edukacja – mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji KW51 znajduje się się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 w odległości 120 m, SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 55 w odległości 120 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 w odległości 120 m.
  • Tereny rekreacyjne – dla aktywnych zaletą z pewnością będą ścieżki parkowe idealne do uprawiania joggingu czy jazdy na rowerze.
  • Sport – bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji KW51 w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.
  • Opieka medyczna – dużym atutem inwestycji KW51 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Kinesis Rehabilitacja Kraków w odległości 60 m, Centrum w odległości 130 m, Specjalistyczna Praktyka Lekarska “OVUM” w odległości 240 m.

Komunikacja miejska

Przyszli mieszkańcy inwestycji KW51 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji KW51 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Urzędnicza.

Oferty, które mogą Cię zainteresować