Przejdź do treści

Lokum Siesta

Lokum Deweloper

Kraków, Rzemieślnicza

Dostępne lokale

Aktualnie w inwestycji Lokum Siesta jest dostępnych 7 ofert

Nr ofertyPokojeMetrażPiętroCenaRzut
C3-0-88364.89 m2parter Rezerwacja Więcej
C1-0-5248.13 m2parter Rezerwacja Więcej
C3-2-101244.39 m22 piętro 688 224 zł Więcej
C3-0-91244.49 m2parter 691 656 zł Więcej
C3-1-96244.39 m21 piętro 662 654 zł Więcej
C1-0-3244.08 m2parter 662 640 zł Więcej
C2-6-85246.35 m26 piętro Rezerwacja Więcej
Przeskroluje CIę

Opis inwestycji

Lokum Siesta to nowoczesna inwestycja, powstająca w urokliwej części Dębnik, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą. Eleganckie osiedle łączy w sobie cechy wielkomiejskiego stylu ze swobodą dyskretnej przestrzeni. Doskonała lokalizacja nieopodal Starego Miasta, w cichej i spokojnej dzielnicy pozwala zachować równowagę pomiędzy wygodą życia w pobliżu centrum, a możliwościami wypoczynku i relaksu w otoczeniu przyrody – zapewnia właściwy city – life balance. Słoneczne, oryginalnie zaprojektowane osiedle przywodzi na myśl unikalny klimat południowo-włoskich miasteczek.

Lokum Siesta to wyjątkowa architektura położona nad rzeką w otoczeniu przyrody, w sąsiedztwie Parku Rzecznego Wilgi. Entuzjaści aktywnego spędzania wolnego czasu będą mogli cieszyć się bliskością terenów rekreacyjnych – obok inwestycji znajduje się trasa pieszo-rowerowa. To idealne miejsce na przejażdżkę na rowerze, rodzinne spacery lub jogging. Osiedle oferować będzie własną przestrzeń z miejscami do odpoczynku pośród specjalnie zaprojektowanej zieleni – znajdziemy tu m.in. hortensje, pięciorniki krzewiaste czy tawułę japońską. Wyjątkowy charakter zabudowy podkreślą przytulnie zaaranżowane części wspólne. Dzieci czas wolny będą mogły spędzać na bezpiecznym placu zabaw. Ponadczasowy charakter osiedla zaakcentuje stonowana kolorystyka elewacji utrzymana w pastelowych barwach.

Dostępne metraże

Elegancki kompleks składać się będzie z 5 budynków. W I etapie osiedla powstało 115 lokali. Obecnie zrealizowani II etap inwestycji ze 121 mieszkaniami o funkcjonalnych układach i atrakcyjnych metrażach, od 33 do 92 m2

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 517 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz miejsce postojowe naziemne
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring

Aktualna oferta

Powierzchnie mieszkań:
od 44 do 65 m²
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2 pokojowe.
Opis płatności:
płatność 100%, inwestycja posiada decyzję pozwolenia na użytkowanie
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
płatność 100%, inwestycja posiada decyzję pozwolenia na użytkowanie

Lokalizacja inwestycji

Położenie osiedla Lokum Siesta zapewnia komfortowy dostęp do infrastruktury miejskiej – bogato rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego, edukacyjnego oraz instytucji kultury. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji publicznej (również przystanki tramwajowe), dzięki którym mieszkańcy łatwo i szybko przemieszczą się w pozostałe części Krakowa. 

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Siesta w odległości 160 m znajduje się GoJump, w odległości 250 m znajduje się Racquet Squash Club, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Otoczenie

  • Edukacja – w najbliższej okolicy inwestycji Lokum Siesta znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2 im.Kazimierza Górskiego w odległości 390 m, Branżowa szkoła I stopnia nr 3 im.Erazma Józefa Jerzmanowskiego w Krakowie w odległości 390 m, IX Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Krakowie w odległości 390 m.
  • Opieka medyczna – dużym atutem inwestycji Lokum Siesta jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Intermed w odległości 230 m.
  • Sklepy i usługi – na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokum Siesta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Sklep spożywczy “Delikatesy”, w odległości 370 m znajduje się Kaufland, w odległości 380 m znajduje się Krakowskie Wypieki.
  • Tereny rekreacyjne – dla aktywnych zaletą z pewnością będą ścieżki parkowe idealne do uprawiania joggingu czy jazdy na rowerze. W pobliżu znajduje się również cichy i urokliwy Park Wilga.
  • Centrum rekreacyjne – okolica jest bogata w miejsca zachęcające do sportowej aktywności. Zaledwie kilka minut na piechotę od osiedla znajduje się centrum rekreacyjne z siłownią i basenem.
  • Bogata Infrastruktura – w najbliższym sąsiedztwie działa wiele punktów handlowo-usługowych (m.in. Lidl oraz Biedronka). Mniej niż kwadrans zajmuje dojechanie do Bonarka City Center.

Komunikacja miejska

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokum Siesta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Lokum Siesta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Kobierzyńska.

 

Oferty, które mogą Cię zainteresować