Przejdź do treści

Osiedle przy Malborskiej

Dom Development

Kraków, Malborska

Dostępne lokale

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy Malborskiej jest dostępnych 0 ofert

Nr ofertyPokojeMetrażPiętroCenaRzut
Zobacz lokalizację

Opis inwestycji

Osiedle przy Malborskiej to nowa inwestycja na mapie Krakowa, zlokalizowana na Woli Duchackiej. Najbliższa okolica pozwala na odpoczynek od zgiełku miasta, a jednocześnie zapewnia dostęp do bogatej oferty handlowo-usługowej. Osiedle przy Malborskiej to idealne miejsce dla singli, młodych rodzin z dziećmi oraz inwestorów chcących czerpać korzyści z najmu.

W ramach Osiedla przy Malborskiej powstanie 11-piętrowy budynek zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Rytmicznie rozmieszczone balkony nadadzą bryle dynamiki, a jasną barwę elewacji przełamią ciemniejsze balustrady oraz geometryczny mural. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano garaż podziemny oraz naziemne miejsca postojowe. Ponadto, w budynku zaplanowano komórki lokatorskie.

Dostępne metraże

  • W ofercie znajduje się 90 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28m² do 98m² i funkcjonalnych rozkładach. Duży wybór lokali 1- i 2-pokojowych ucieszy singli, pary oraz inwestorów chcących czerpać korzyści z najmu, a szeroki wachlarz mieszkań 3-i 4-pokojowych to znakomita propozycja dla rodzin z dziećmi. Lokale na piętrach posiadać będą przestronne balkony, a te na parterze – przydomowe ogródki. Z wyższych kondygnacji roztaczać się będzie atrakcyjny widok na okolicę.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne
Udogodnienia:
wózkownia, rowerownia, oświetlenie led, pergola

Aktualna oferta

Powierzchnie mieszkań:
od 28 m² do 98 m²

Lokalizacja inwestycji

Najbliższa okolica pozwala na odpoczynek od zgiełku miasta. Na miłośników spacerów i aktywności na świeżym powietrzu czeka zrewitalizowany Park Duchacki, zlokalizowany zaledwie 300 metrów od inwestycji. Dostęp do bogatej oferty handlowo-usługowej zapewnia m.in. Galeria Handlowa Bonarka, położona w odległości kilkunastominutowego spaceru. W sąsiedztwie działa kilka szkół podstawowych i przedszkoli. Wygodne połączenie z innymi częściami miasta zapewnia rozbudowywana sieć linii autobusowych, tramwajowych oraz tras rowerowych.

Komunikacja miejska

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle przy Malborskiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Osiedle przy Malborskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Wola Duchacka.

Oferty, które mogą Cię zainteresować