Przejdź do treści

Osiedle ZAM

Echo Investment

Kraków, Rydlówka

Dostępne lokale

Aktualnie w inwestycji Osiedle ZAM jest dostępnych 3 ofert

Nr ofertyPokojeMetrażPiętroCenaRzut
A2361.29 m2parter 704 835 zł Więcej
A13482.36 m23 piętro 1 029 500 zł Więcej
A16482.17 m24 piętro 1 068 210 zł Więcej
Przeskroluje CIę

Opis inwestycji

Inwestycja gotowa

 

Poznaj osiedle ZAM od Echo Investment i ZAMieszkaj w doskonałej lokalizacji. Inwestycja powstanie w doskonale skomunikowanej okolicy uzdrowiska Mateczny-Zdrój, tylko 5 min od Ronda Matecznego. Wśród niskiej i kameralnej zabudowy zostało zaplanowane wiele rozwiązań polepszających komfort życia przyszłych mieszkańców.

ZAM, to osiedle, które łączy uroki mieszkania w zielonej, funkcjonalnej przestrzeni z benefitami charakterystycznymi dla lokalizacji w centralnym punkcie miasta. Na miejscu będzie można odpocząć na dziedzińcu pełnym różnych form zieleni, jak np. ścieżka rekreacyjna z elementami roślinnych ścian.

Do dyspozycji mieszkańców osiedla będzie także ogródek społeczny, a każde z mieszkań w inwestycji będzie posiadło balkon, taras lub ogródek. By zagwarantować przyszłym lokatorom komfort zarządzania swoim mieszkaniem za pośrednictwem aplikacji, w standardzie wyposażenia każdego z lokali deweloper oferuje rozwiązania Echo Smart. Mieszkańcy ZAM będą mogli pobrać na swój smartfon specjalną aplikację Blue Bolt, za pomocą której otworzą drzwi wejściowe do budynku oraz bramę garażową, a także zawołają windę, która zawiezie ich na wybrane piętro.

 

Echo Investment w Krakowie jest obecne od ponad 20 lat. Deweloper zrealizował w tym mieście blisko 20 inwestycji, z czego aż 14 stanowiły osiedla mieszkaniowe i apartamentowce m.in. Dom pod Wilgą, Apartamenty Go, Kościuszki Apartments. Obecnie Echo Investment jest w trakcie realizacji trzech inwestycji mieszkaniowych w Krakowie – projektu ZAM oraz osiedli KRK i Bonarka Living.

Dostępne metraże

 • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 65 m2 ,
 • 4-pokojowe o powierzchni od 71 do 84 m2

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
inwestycja gotowa
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz miejsca postojowe naziemne
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec

Aktualna oferta

Powierzchnie mieszkań:
od 58 do 84 m²
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3 i 4 pokojowe.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

ZAM łączy uroki mieszkania w zielonej okolicy z benefitami charakterystycznymi dla lokalizacji w centralnym punkcie miasta.

 • Zakrzówek – 9 minut rowerem,
 • Uzdrowisko Mateczny Zdrój – 2 minuty pieszo,
 • Rondo Matecznego – 3 minuty pieszo,
 • Park Bednarskiego – 9 minut rowerem,
 • Kopiec Krakusa – 13 minut rowerem,
 • Centrum Handlowe Bonarka – 7 minut rowerem.

Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy.

Otoczenie

 • Edukacja – mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ZAM znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2 im.Kazimierza Górskiego w odległości 230 m, Branżowa szkoła I stopnia nr 3 im.Erazma Józefa Jerzmanowskiego w Krakowie w odległości 230 m, IX Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Krakowie w odległości 230 m.
 • Opieka medyczna – dużym atutem inwestycji ZAM jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed stomatologia w odległości 280 m, Luxmed w odległości 320 m, Intermed w odległości 370 m.
 • Sklepy i usługi – na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ZAM składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Piekarnia, w odległości 330 m znajduje się Biedronka.
 • Tereny rekreacyjne – dla aktywnych zaletą z pewnością będą ścieżki parkowe idealne do uprawiania joggingu czy jazdy na rowerze.
 • Sport – bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ZAM w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Komunikacja miejska

Przyszli mieszkańcy inwestycji ZAM mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji ZAM znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Rzemieślnicza.

Oferty, które mogą Cię zainteresować