Przejdź do treści

Murapol Mateczniq

Murapol S. A.

Kraków, Rydlówka

Dostępne lokale

Aktualnie w inwestycji Murapol Mateczniq jest dostępnych 0 ofert

Nr ofertyPokojeMetrażPiętroCenaRzut
Zobacz lokalizację

Opis inwestycji

Murapol Mateczniq to ponad 200 kompaktowych mieszkań zaprojektowanych tuż nad kojącą szumem Wilgą w Starym Podgórzu. Za oknem jawi się malowniczy krajobraz miasta, uchodząca rzeka oraz ukryte pośród zieleni Bagry Ludwinowskie. Inwestycja jest położona w pobliżu dawnego zakładu uzdrowiskowego Antoniego Matecznego, którego dziedzictwo przetrwało do dziś w formie Krakowskiej Pijalni Zdrojowej oraz pięknego Parku Zdrojowego.

W ramach inwestycji powstaną cztery kilkupiętrowe budynki wraz z podziemnymi halami garażowymi. U szczytu obiektów przewidziano zielone dachy, w tym ogólnodostępny ogród na jednym z budynków, z którego rozpościerać się będzie urzekający widok na całą okolicę.

W ofercie dostępne są zróżnicowane układy od jedno- do nawet czteropokojowych mieszkań, przeznaczone zarówno dla singli, rodzin z dziećmi, jak i seniorów poszukujących enklawy w centrum Krakowa. Wybór Murapol Mateczniq to także wyjątkowa szansa inwestycyjna dla osób poszukujących bezpiecznej przystani dla swoich oszczędności. Atrakcyjna lokalizacja w połączeniu z parametrami oferty mieszkań dają szansę na interesującą stopę zwrotu z wynajmu lokalu.

Murapol Mateczniq – zielona enklawa z ogrodem na dachu

Dostępne metraże

Oferta tej inwestycji obejmuje mieszkania w szerokim wyborze metraży i układów:

  • kawalerki o powierzchni od. 25 mkw.do 39 mkw.
  • mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 33 mkw. do 42 mkw.
  • mieszkania 3-pokojowe już od 44 mkw. do 57 mkw.
  • mieszkania 4-pokojowe o powierzchniach – od 50 mkw. do 62 mkw.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 111 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano: - miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz miejsce postojowe naziemne
Udogodnienia:
internet, winda, wideodomofon

Aktualna oferta

Powierzchnie mieszkań:
od 25 do 62 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.
Opis płatności:
zgodnie z postępami prac na budowie
Warunki rezerwacji:
podpisanie Umowy Rezerwacyjnej oraz wpłata 1000 zł tytułem zadatku
Zabezpieczenie środków klienta:
rachunek powierniczy otwarty

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi.

Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

W ramach inwestycji powstaną cztery kilkupiętrowe budynki wraz z podziemnymi halami garażowymi. U szczytu obiektów przewidziano zielone dachy, w tym ogólnodostępny ogród na jednym z budynków, z którego rozpościerać się będzie urzekający widok na całą okolicę.

Otoczenie

  • Rozrywka i rekreacja – dobra komunikacja zapewnia szybkie dotarcie do centrum miasta. Oznacza to dla mieszkańców dostęp do miejskich atrakcji, kin, restauracji i innych udogodnień.
  • Aktywny wypoczynek – miejsce jest idealne dla osób, które wypoczywają aktywnie – biegając czy jeżdżąc na rowerze.
  • Komunikacja – przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Mateczniq mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Murapol Mateczniq znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Kobierzyńska.
  • Edukacja – mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Mateczniq znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2 im.Kazimierza Górskiego w odległości 420 m, Branżowa szkoła I stopnia nr 3 im.Erazma Józefa Jerzmanowskiego w Krakowie w odległości 420 m, IX Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Krakowie w odległości 420 m.
  • Sport – bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Mateczniq w odległości 160 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Forteca, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Komunikacja miejska

  • Tuż przy osiedlu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co ułatwi mieszkańcom szybki dojazd w każde miejsce Krakowa bez konieczności korzystania z samochodu.

 

Oferty, które mogą Cię zainteresować